11. maj – delovna sobota

Spoštovani.

Kot ste bili obveščeni ob pričetku šolskega leta, bo 11. maja 2019 delovna sobota. Ta dan bomo nadomestili pouk, ki bi bil sicer realiziran v petek, 3. maja 2019.

Urnik na matični šoli v Dobravljah bo z manjšimi spremembami sledil petkovemu urniku in bo objavljen na spletni strani šole. Tudi na podružničnih šolah bo pouk v glavnem potekal po petkovemu urniku. V posameznih oddelkih, kjer bo organiziran dan dejavnosti, bodo učenci od razredničark prejeli dodatna navodila.

Jutranje varstvo na podružničnih šolah bo potekalo po ustaljenem urniku, medtem ko podaljšanega bivanja po pouku ne bo. Prav tako ta dan ne bo izbirnih predmetov, ki bodo realizirani v drugem terminu.

Učenci bodo ta dan v šoli prejeli malico, kosila ne bo. Za prevoze bo poskrbljeno. Ti bodo potekali z manjšimi časovnimi zamiki.

Morebitno odsotnost je treba vnaprej napovedati s pisnim opravičilom. Prav tako je treba opravičiti odsotnost v primeru bolezni ter odpovedati šolsko malico.

Prijazno vas pozdravljam.

Mirjam Kalin, ravnateljica