Pouk na daljavo se nadaljuje

Spoštovani starši.

Šole smo bile z okrožnico MIZŠ obveščene, da je vlada zaradi aktualnih epidemioloških razmer podaljšala ukrepe za obvladovanje epidemije Covid-19.

Šolanje tako od 7. 12. 2020 še naprej poteka na daljavo.

Seznanjeni smo bili tudi z načrtom sproščanja ukrepov za zajezitev epidemije.

1. Odpiranje šol za učence od 1. do 3. razreda je predvideno šele v oranžni fazi umirjanja, kar pomeni pod 1000 okužb  /  1000 hospitaliziranih bolnikov s Covid-19.
  2. Osnovne šole se v celoti lahko odprejo v rumeni fazi umirjanja  (pod 600 okužb / 500 hospitaliziranih bolnikov Covid-19).
  3. V zeleni fazi umirjanja (pod 300 okužb) se odpravijo vse omejitve na področju vzgoje in izobraževanja ter športnih dejavnosti.

V primeru novih uradnih informacij vas bomo nemudoma obvestili.

Staršem učencev od 1. do 3. razreda, ki ste izpolnili ankete v povezavi z organizacijo pouka ob morebitni vrnitvi v šolo, se za sodelovanje lepo zahvaljujemo.

Vse učenke/učence in starše prijazno pozdravljamo ter želimo nekaj lepega pričakovanja v dnevih, ko pričakujemo prvega dobrega moža.

Mirjam Kalin, ravnateljica