Vabilo na prireditev Učenci Osnovne šole Dobravlje pojejo in igrajo

Spoštovani,

vabimo Vas na tradicionalno prireditev ob dnevu šole Učenci Osnovne šole Dobravlje pojejo in igrajo

Svet je kakor ringarjaja.

Dogodek bo potekal v telovadnici OŠ Dobravlje v četrtek, 7. februarja 2019 ob 18.00 uri.Ob tej priložnosti bo izšlo šolsko glasilo Čaven. Hvaležni bomo za Vaše prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili šolskemu skladu.

Starše naprošamo, da ta dan pripeljejo učence na prireditev pol ure pred pričetkom, ob 17. 30, na matično šolo v Dobravlje, kjer jih bodo sprejeli njihovi učitelji in učiteljice. Ker pričakujemo veliko obiskovalcev, staršem svetujemo, da pridejo pravočasno in si tako zagotovijo parkirno mesto.

V pričakovanju dogodka, pri katerem sodelujejo vsi učenci in zaposleni na šoli, vas prijazno pozdravljamo.

Mirjam Kalin, ravnateljica

likovno delo: Karin Pizzoni, 3. r. PŠ Vipavski Križ

Vpis v 1. razred

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2019/20 na Osnovni šoli Dobravlje potekal v:

• četrtek, 7. 2. 2019, od 7.00 do 16.00 (PŠ Vipavski Križ, PŠ Vrtovin)
  • ponedeljek, 11. 2. 2019, od 7.00 do 16.00 (PŠ Črniče)
  • torek, 12. 2. 2019, od 7.00 do 17.00 (PŠ Skrilje).

(več …)