Delavnice pri pouku tehnike in tehnologije 8.razred

Regijska razvoja agencija ROD Ajdovščina nam je v sodelovanju s Šolskim centrom Nova gorica ponudila izvedbo delavnice v osmem razredu. Pri delavnici so učenci sestavili semafor. Elemente so morali pravilno postaviti ter jih skupaj zlotati.

V prihodnje pričakujemo še eno delavnico, kjer bodo morali učenci semafor sprogramirati. Tako bo semafor dobil svojo funkcionalno nalogo.

Nekaj utrinkov je prikazanih v spodnji galeriji slik.

Najlepše se zahvaljujemo Agenciji Rod Ajdovščina in Šolskemu centru Nova Gorica.

Prispevek pripravila Tina Skrt

Pogovorne ure na matični šoli

Spoštovani starši.

Danes, 10. 12. 2019, bodo potekale skupne pogovorne ure na matični šoli v Dobravljah od 17.00 do 18.00.

Zaradi izjemnih okoliščin bosta učitelja Bogdan Bone in Katja Bone staršem dosegljiva od 16.30 do 17.30.

Odsotni učiteljici: Marija Kovač in Ana Čelik Čibej

Vljudno vas vabimo,  da se udeležite pogovornih ur in na ta način spremljate napredek vaših otrok. Sodobna e-komunikacija ne more nadomestiti osebnega stika in širše povratne informacije, ki jo dobite pri učiteljih.

Lep pozdravljeni.

Mirjam Kalin, ravnateljica