TOM telefon

Kako vse lahko imenujemo novo situacijo?: kriza, izziv, čas za nov razmislek, odpoved in omejitev stikov, čisto nov način dela, več dela na ekranu, nič v živo, vse “mrtvo in prazno”, črno, svetlo, z novimi jasno začrtanimi potmi ali tavanje v obilici brezupnih blodnjakov. Dejansko imamo mešanico vsega! Zato uživajmo v zmagah in skušajmo s pozitivnim pristopom reševati nastale težave!

Novi časi prinašajo nove možnosti in poglede, a tudi nove stiske in in brezpotja. V iskanju odgovorov navprašanja, katera še zdaleč niso vsa na voljo, je že 30 let z nami TOM telefon. Z novim urnikom je aktiviran je po novem na razpolago vsakdan med 10. in 20. uro na številki 116 111.

Včasih anonimen klic za eno dobro idejo, nov pozitiven pogled in kanček pozitivne energije res ne škodi. Tudi če niste v stiski, a če imate prijatelja (sošolca) v stiski, ki odklanja vsakršno pomoč, lahko tudi za prijatelja pokličete in se namesto njega pozanimate, kako in kaj v določenem neugodnem trenutku.

Bodite dobro, bodite pozitivni, skrbite zase in za domače in naj nas čut za sočloveka ne zapusti.

Peter Valič

Nujno obvestilo za starše učencev 9. razreda

Spoštovani starši učencev 9. razreda.

Za učence 9. razreda se izteka obdobje pouka na daljavo in na šoli pripravljamo vse potrebno za njihov povratek k pouku, 25. 5. 2020. Da bi organizacija potekalo gladko, nujno potrebujemo podatke, ki jih boste vpisali v vprašalnik na priloženi povezavi najkasneje do srede, 20. 5. 2020, do 10.00 zjutraj. Prosimo, da podatke vpišete tudi tisti starši, ki ste do sedaj podatke že posredovali. Morda je medtem prišlo že do sprememb.

Povezava do vprašalnika:  https://www.1ka.si/a/284520

Na podlagi podatkov bomo pripravili organizacijo prevozov ter vas o tem do konca tedna obvestili na spletni strani šole.

Lepo pozdravljeni.

Mirjam Kalin