Matematično tekmovanje v šolskem letu 2020/21

vega

Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanja.

Šolsko tekmovanje je potekalo 22. aprila, državno pa v soboto, 15. maja 2021.

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 22. APRILA 2021, DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Vita Bratina Rok Medvešček Zala Kompara Klemen Babnik Izak Pirjevec Mihaela Petrovčič Maks Malik Ema Kočevar Hana Mamić
Niko Brecelj Kevin Petrovčič Nika Širok Pia Marija Mrmolja Valentin Rodman Urban Brecelj Job Birsa Luka Šinigoj Teo Ličen
Hana Semič Žan Bat Lazar Deotto Gostić Veronika Šatej Lovro Bavčar Arne Oven Lina Štolfa Anamarija Mužina Rok Slejko
Nejc Cigoj Lovro Slokar Jernej Jejčič Gala Martina Malik Veronika Lorenzutti
Rebeka Črnigoj Zarja Cigoj Tinkara Pipan Sofia Jerkič Hana Kompara
Simon Piščanec Zarja Praček Neja Podgornik Erika Košir
Eva Česnik Roza Černigoj Dominik Andlovic Šarlin Rijavec
Anže Lozar Tai Podgornik Polona Kravos
Sara Pečenko Enej Klemenčič
Nik Petre Jani Pirh
Rene Troha Alan Rojc
Naja Sorta
Kostela Volk
Sebastjan Žigon

ŠOLSKO LETO 2018/19

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 21. MARCA 2019, DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Neža Bavčar
Veronika Bole
Zala Kompara
Tine Ušaj
Avrelija Minkuž
Lucija Klara Sluga
Aldin Adrović
Ota Antonič
Lazar Deotto Gostić
Nika Širok
Sebastjan Žigon
Leo Nastovski
Jani Pirh
Larisa Ipavec
Klemen Babnik
Ivana Capuder
Meta Žerovec
Erika Košir
Filipa Mužina
Izak Semič
Mija Marjanovič
Mila Božič
Veronika Šatej
Anže Brataševec
Gala Martina Malik
Pia Marija Mrmolja
Valentin Rodman
Jaka Pirjevec
Karin Pizzoni
Gregor Čermelj
Ajda Korečič
Filip Artico
Mia Rener
Hana Kompara
Filip Pišot
David Babnik
Joan Tibor Gutierrez Kodrič
Brina Štolfa
Lea Krojs
Mihaela Petrovčič
Urban Brecelj
Toja Fučka
Aljaž Fučka
Lan Mrevlje
Maks Malik
Lina Štolfa
Lara Furlan
Adam Batagelj
Anamarija Mužina
Ema Kočevar
Vid Faganel
Andrej Brataševec
Urban Žigon
Teo Ličen
Hana Mamić
Zala Lozar
Lara Lozar
Neža Bratina
Anej Remec
Gašper Samec
Veronika Furlan
Miha Kočevar
Monika Medvešček
Julija Lorenzutti
 Na državnem tekmovanju, ki je letos potekalo v Idriji 13. aprila, so si srebrna priznanja prislužili Lan Mrevlje iz 5. razreda, Anamarija Mužina iz 6., Lara Lozar iz 8. in Miha Kočevar iz 9. razreda.
Monika Medvešček je prejela priznanje Diamantni Kenguru, ki se ga podeli učencem, ki so v vseh letih šolanja prejeli bronasto priznanje Kenguru.

ŠOLSKO LETO 2017/18

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 15. MARCA 2018, DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Maruša Hvalič
Izak Semič
Tobija Troha
Larisa Ipavec
Erazem Justin
Jakob Kapelj
Erika Košir
Gala Martina Malik
Mija Marjanovič
Pia Marija Mrmolja
Patrik Stopar
Anže Tomažič
Lija Krapež
Zoja Rebek
Benedikt Bole
Anže Cigoj
Maša Jerič
Ajda Korečič
Matic Mihelj
Teja Pestelj
Izak Pirjevec
Valentin Rodman
Niki Marc
David Babnik
Brina Birsa
Urban Brecelj
Toja Fučka
Veronika Karidi
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Ela Bratina
Job Birsa
Klara Mahkovec
Lina Štolfa
Matija Bovcon
Lara Furlan
Ela Mermolja
Enej Kante
Patrik Beltram
Lan Mrevlje
Adam Batagelj
Ema Kočevar
Anamarija Mužina
Lea Podgornik
Luka Šinigoj
David Košir
Hana Mamić
Maša Kržič
Denis Premrn
Veronika Furlan
Lara Lozar
Neža Bratina
Manuela Žigon
Gašper Samec
Miha Kočevar
Monika Medvešček
Mihaela Maiti
Lara Deotto Bat
Samo Vetrih
Jure Šinigoj
Maja Likar
Laura Marc
Matija Maiti
Nika Paljk
Lana Pizzoni

 Na državnem tekmovanju, ki je letos potekalo na naši šoli, so si srebrna priznanja prislužili Anamarija Mužina iz 5. razreda, Miha Kočevar iz 8. ter Samo Vetrih in Lara Deotto Bat iz 9. razreda.

ŠOLSKO LETO 2016/17

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 16. MARCA 2017, DOSEGLI:
1. razred  2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Jaka Pirjevec
Lovro Bavčar
Benedikt Bole
Pavlina Černigoj
Matic Mihelj
Karin Pizzoni
Rene Praček
Rene Praček
Valentin Rodman
Gaja Stanič
Filip Artico
Neža Črv Kompara
Ajda Korečič
Lija Krapež
Žiga Lozar
Niki Marc
Teja Pestelj
Izak Pirjevec
 Filip Pišot
Eva Rijavec
Miha Valič
David Babnik
Urban Brecelj
Miha Marjanovič
Tilen Makovec
Nika Princes
Hana Kompara
Benjamin Prinčič
Art Bajramaj
Zarja Čermelj
Joan Tibor
Gutierrez Kodrič
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Samuel Zorzut
Lara Furlan
Lan Mrevlje
Job Birsa
Maks Malik
Jakob Ferjančič
Enej Kante
Lina Štolfa
Adam Batagelj
Danaja Furlan
Blaž Medvešček
Ela Mermolja
Eva Pahor
Žiga Žerovec
Ema Kočevar
Luka Šinigoj
David Košir
Urban Žigon
Bojan Bozhinov
Anej Ferjančič
Luka Lipovž
Lea Podgornik
Samuel Leban
Zala Lozar
Hana Mamić
Teo Ličen
Maša Kržič
Maša Čermelj
Sofija Kralj
Gašper Samec
Lara Lozar
Ema Gregorčič
Neža Bratina
Veronika Furlan
Manuela Žigon
Monika Medvešček
Miha Kočevar
Ema Rodman
Maja Likar
Mia Tomažič
Meta Vidmar
Nika Paljk
Lana Pizzoni
Lara Deotto Bat
Nika Verč
Uroš Tozan
 Zala Bratina
Ana Medvešček
Matija Kočevar
Kristina Novak
Jernej Petrovčič

 Državno tekmovanje: Šempeter pri Gorici, 22. april 2017

Srebrno priznanje so dosegli: Monika Medvešček iz 7. razreda, Maja Likar in Nika Paljk iz 8. ter Zala Bratina in Ana Medvešček iz 9. razreda.

(več …)

Zadnja pravljica za naše devetošolce

BRALNI KOTIČEK v šolski knjižnici matične šole, ki je namenjen tudi druženju, pogovoru in sprostitvi.

JUNIJ 2021

Zadnja pravljica učencev 9.a in 9.b  v šolski knjižnici (2020/2021).

Učenci so prejeli plakete 10 razlogov za branje knjig v digitalnih časih (Miha Kovač).

JUNIJ 2019

Zadnja pravljica za naše devetošolce. Zgodbica Medved in klavir govori o prijateljstvu in domu.

Dragi učenci 9.a in 9. b razreda, naj vam knjige ostanejo blizu.

Dostopnost