13. Mednarodni likovni natečaj po čebelah se zgleduj

Na likovni natečaj Po čebelah se zgleduj, ki ga razpisuje naša šola, je prispelo okrog 313 del iz Slovenije in tujine (Bosna, Črna Gora, Slovaška in Srbija). Strokovna komisija v sestavi Silve Copič, Silve Karim in Azada Karim je med prispelimi deli izbrala 59 del na razstavo, med katerimi je podelila 3 zlata priznanja, 6 srebrnih priznanj in 8 bronastih priznanj. Učenci so ustvarjali na temo Narava iz sanj na likovnem področju grafike (v različnih grafičnih tehnikah).

Vsem udeležencem in njihovim mentorjem iskrene čestitke in zahvala za ustvarjalnost ter sodelovanje.

13th ART CONTEST ‘BE LIKE A BEE’

As many as 313 artworks from Slovenia and abroad (Bosnia and Herzegovina, Montenegro, Slovakia and Serbia) were included in the 2020 Art Contest ‘Be Like a Bee’. The participating students focused on the topic ‘nature from dreams’ and created their artworks in different graphic techniques. The expert jury members Silva Copič, Silva Karim and Azad Karim selected 61 works for the exhibition, among which they awarded three gold, six silver and eight bronze prizes.

We thank all the participants and their mentors for their creativity and cooperation. Congratulations to all!