Tekmovanje “Bober” 2021/22

bober-m

Šolsko tekmovanje iz računalništva je potekalo od 8. do 12. novembra 2021 in od 15. do 19. novembra 2021. Učenci od 3. do 5. razreda  so reševali naloge na papir, starejši pa na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Najboljši na šolskem tekmovanju so osvojili bronasta priznanja.

Naloge in rešitve si lahko ogledate na povezavi: http://dajmi.fri.uni-lj.si/bober/Bober-2021-22.pdf

3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Andraž Kavčič

Polona Korečič

Alina Naja Krašna

Karolina Pirjevec

Neža Bavčar

Zala Kompara

Polona Kravos

Alex Merkelj

Naya Mulavdić

Tinkara Pipan

Anika Škarabot

Gaja Stopar

Ivana Štor

Tine Ušaj

Klemen Babnik

Matic Kerševan

Mikol Kovšca

Tilen Krojs

Pia Marija Mrmolja

Veronika Šatej Bavčar

Elis Trošt

Filip Artico

Izak Pirjevec

Rene Praček

Aljaž Remec

Mia Rener

Valentin Rodman

Ula Trebovc

Eva Vodopivec

Joan Tibor Gutierrez Kodrič

Maj Klančič

Gal Nemeček

Rene Remškar

Ema Kočevar

Tekmovanje “Bober” 2020/21

Šolsko tekmovanje iz računalništva je potekalo v tednu od 1. do  12. marca 2021. Učenci od 3. do 5. razreda  so reševali naloge na papir, starejši pa na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Najboljši na šolskem tekmovanju so osvojili bronasta priznanja.

Naloge in rešitve si lahko ogledate na povezavi: http://dajmi.fri.uni-lj.si/bober/Bober-2020-21.pdf

3. razred 4. razred 5. razred 7. razred 9. razred
Neja Podgornik
Nika Širok
Ivana Capuder
Špela Lozar
Izak Pirjevec
Valentin Rodman
Enej Kante
Enej Mislej
Vid Velikonja
Rene Remškar
Hana Mamić
Zala Lozar

Tekmovanje “Bober” 2019/20

2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Neža Bavčar
Veronika Bole
Aleks Majnik
Leo Nastovski
Miha Pirjevec
Nika Širok
Sebastjan Žigon
Klemen Babnik
Veronika Šatej
Ivana Capuder
Jakob Kapelj
Pia Marija Mrmolja
Mihael Troha
Jure Kalin
Erika Košir
Elis Trošt
Filip Artico
Urh Birsa
Tobija Bitežnik
Benedikt Bole
Karin Pizzoni
Valentin Rodman
Pavlina Černigoj
Žan Cotič
Mia Rener
Jan Brataševec
Zala Pečenko
Hana Kompara
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Eva Rijavec
Karolina Šatej

Brina Štolfa
Miha Valič
Maks Štor
Zoja Černigoj
Filip Pišot
Patrik Beltram
Lara Furlan
Mark Remec
Rene Remškar
Lina Štolfa
Leon Ilc Michel Batagelj
Luka Pizzoni
Lara Lozar
Gašper Samec
Jakob Novak
Anej Remec
Jakob Peršolja
Andraž Mikuž


 

Tekmovanje “Bober” 2018/19

Šolsko tekmovanje iz računalništva je potekalo v tednu od 12. do  16. novembra 2018. Učenci od 2. do 5. razreda  so reševali naloge na papir, starejši pa na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Najboljši na šolskem tekmovanju so osvojili bronasta priznanja.

2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Ivana Capuder
Maruša Hvalič
Pia Marija Mrmolja
Šarlin Rijavec
Mihael Troha
Klemen Babnik
Jošt Bratina
Žana Jež Ulaga
Matic Kerševan
Matija Kerševan
Erika Košir
Mikol Kovšca
Mija Marjanovič
Gala Martina Malik
Maruša Peršolja
Anže Tomažič
Elis Trošt
Alja Vrčon
Meta Žerovec
Ajda Korečič
Vid Cigoj
Karin Pizzoni
Eva Pavlina Lisjak
Jona Kapelj
Filip Pišot
David Babnik
Tilen Makovec
Urška Brataševec
Manuela Černigoj
Andrej Faganel
Toja Fučka
Hana Kompara
Alja Mužina
Mihaela Petrovčič
Nika Princes
Karolina Šatej
Brina Štolfa
Maja Trbovc
Taja Vodopivec
Lara Furlan
Lina Štolfa
Matej Bratož
Maks Malik
Gal Nemeček
Kristina Lozar
Matija Bovcon
Martin Cigoj
Jelena Cvetković
Vita Štrukelj
Erazem Prinčič
Luka Škrlec
Lea Vodopivec
 Gašper Samec Monika Medvešček
Miha Kočevar
Janoš Krkoč

Tekmovanje “Bober” 2017/18

Šolsko tekmovanje iz računalništva je potekalo v tednu od 13. do  17. novembra 2017. Učenci od 2. do 5. razreda  so reševali naloge na papir, starejši pa na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Najboljši na šolskem tekmovanju so osvojili bronasta priznanja.

Naloge in rešitve si lahko ogledate na povezavi: http://dajmi.fri.uni-lj.si/bober/Bober-2017-solsko.pdf 

2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Gaja Stanič

Valentin Rodman

Tobija Bitežnik

Pavlina Černigoj

Matic Mihelj

Jan Brataševec

Jaka Pirjevec

Alesija Samec

Eva Pavlina Lisjak

Zarja Čermelj

Eva Rijavec

David Babnik

Benjamin Prinčič

Filip Pišot

Sara Kerševan

Miha Valič

Miha Marjanovič

Hana Kompara

Job Birsa

Lina Štolfa

Lara Furlan

Blaž Medvešček

Špela Černigoj

Jana Bratina

Vita Štrukelj

Enej Kante

 Ema Kočevar

Luka Šinigoj

Anika Vodopivec

Leja Slokar

Lana Pejakić

Andrej Brataševec

Lea Podgornik

Samuel Leban

Zala Lozar

Blaž Črv

Hana  Mamić

Aljaž Ušaj

 Lara Lozar

Anej Remec

Gašper Samec

 Miha Kočevar

Manuel Montes

Gaja Brataševec

Monika Medvešček

Matija Maiti

Jure Šinigoj

Lara Deotto Bat

Maja Likar

Maša Marc

Meta Vidmar

Samo Vetrih

Simon Kosovel

Nik Gregorič

Tekmovanje “Bober” 2016/17

Šolsko tekmovanje iz računalništvo je potekalo v tednu od 7. do  11. novembra 2016. Učenci od 2. do 5. razreda  so reševali naloge na papir, starejši pa na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Najboljši na šolskem tekmovanju so osvojili bronasta priznanja.

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ

2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Luka Ipavec

Mark Keber

Jakob Kralj

Miha Marjanovič

Arne Oven

Filip Pišot

Brina Štolfa

Adam Batagelj

Job Birsa

Tristan Čebron

Matej Bratož

Lara Furlan

Enej Kante

Maks Malik

Klara Mahkovec

Blaž Medvešček

Melisa Mrevlje

Ela Mrmolja

Vita Štrukelj

Žiga Žerovec

 Ema Kočevar

 Hana  Mamić

Agnes Remec

Miha Remec

Sofija Kralj

Zala Lozar

Maša Kržič

Denis Premrn

Manca Rupnik

Karin Štor

 Lara Lozar

Loris Trošt

Miha Kočevar

Hana Slokar

 Matija Maiti

Jure Šinigoj

 Eva Podgornik

Ana Medvešček

Kristina Novak

Jernej Petrovčič

(več …)

Dostopnost