Učenci osmih razredov smo uvod v šolsko leto začeli na najboljši možni način. Odpravili smo se v šolo v naravi v Planico. Ker generacija presega nastanitvene zmogljivosti doma v CŠOD, so nas ločili. Tako smo šli najprej odšel 8. b, teden kasneje pa še 8. a in 8. c. Preizkusili smo se v različnih veščinah in niso nam gledali skozi prste, saj smo veliko hodili in izvajali športne aktivnosti, kot je plezanje na naravni steni in kolesarjenje. Nekateri učenci pa smo se preizkusili v skejtanju. Poleg aktivnosti smo imeli še čudovit zadnji večer, na katerem smo tako vneto peli, da je nekatere glava kar močno zabolela. Čudovit teden smo preživeli v Planici.

Pavlina Černigoj

Fotogalerijo (100 in ena) smo prispevale Karin, Mia, Pavlina in vsi, ki so si aparat izposojali od ga. Maje Kodela