Skoči na glavno vsebino

ŠOLSKO LETO 2015/16

VSEBINA TEKMOVANJA: Ob 500. obletnici velikega kmečkega upora na slovenskem – podobe življenja na prehodu iz srednjega v novi vek

ŠOLSKO TEKMOVANJE: torek, 1. 12. 2015


ŠOLSKO LETO 2014/15

REGIJSKO TEKMOVANJE

Bronasto priznanje je prijelo 6 učencev, naprej na regijsko tekmovanje pa so se uvrstili 4 učenci. Regijsko tekmovanje je potekalo dne 3. 2. 2015 na OŠ Dobrovo, kjer so vse tekmovalce lepo pogostili. Za vse tekmovalce so pripravili tudi kratek kulturni program.

Učenci OŠ Dobravlje so se v hudi konkurenci dobro odrezali. Tekmovali so Lana Kosovel, Lucija Lorenzutti, Žan Luka Nusdorfer in Elena Koradin.

Lucija Lorenzutti in Žan Luka Nusdorfer sta prejela srebrno priznanje.

Congratulatio.

ŠOLSKO TEKMOVANJE

Dne, 9. 12. 2014, je potekalo tekmovanje iz znanja zgodovine. Tekmovanja so se lahko udeležili učenci iz 8. in 9. razreda. Skupaj se je tekmovanja udeležilo 18 učencev. Po prvih neuradnih rezultatih je bronasto priznanje doseglo 6 učencev.

Dostopnost