ČETRTEK

Predzadnji dan šole v naravi smo v skupinah nadaljevali s športnimi aktivnostmi na prostem: kolesarjenjem v Kranjsko Goro, pohodom v Tamar, nordijsko hojo in plezanjem. Popoldne smo se posvetili orientacijskemu teku, večer pa zaključili družabnim programom.

SREDA

Danes smo izvajali različne športne aktivnosti, od plezanja, kolesarjenja, lokostrelstva do nordijske hoje in štafetnih iger.

TOREK

Drugi dan šole v naravi smo resnično preživeli v neokrnjeni naravi, podali smo se na dolg pohod do tromeje in spoznali zgodovino gorništva. V popoldanskem času smo imeli priložnost ogleda treninga skakalcev.

PONEDELJEK

Šestošolci smo prvi dan šole v naravi spoznali bližnjo okolico doma, naravni rezervat Zelenci ter zgodovino smučarskih poletov z ogledom planiške velikanke.