Skoči na glavno vsebino

Pogovorne ure bodo potekale po naslednjem protokolu:

 

 

  1. Dopoldanske pogovorne ure 

Razpored pogovornih ur pri posameznem učitelju se nahaja na povezavi:

https://osdobravlje.splet.arnes.si/dopoldanske-pogovorne-ure-2023-24/

 

Starš se za dopoldanske pogovorne ure predhodno najavi preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju.  Učitelj potrdi prejem najave preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki bo vsebovalo tudi podatek v katerem prostoru bo potekal pogovor.

 

  1. Popoldanske pogovorne ure 

Popoldanske pogovorne ure bodo potekale predvidoma vsak drugi torek v mesecu od 17.00 do 18.00:

10. oktobra, 14. novembra, 12. decembra, 9. januarja, 13. februarja, 12. marca, 9. aprila in 14. maja.  

 

Starš se za popoldanske pogovorne ure predhodno najavi preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju, vsaj en dan pred pogovorno uro. Učitelj bo vse najavljene starše razvrstil in jim določil ustrezen termin. Točno uro bo staršu posredoval preko e-pošte ali pisno.

 

 

Razpored prostorov in dostopov do prostorov, kjer bodo posamezni učitelji izvajali pogovorno uro, se nahaja na povezavi: Razpored prostorov za popoldanske pogovorne ure

 

 

Dostopnost