Skoči na glavno vsebino

Pogovorne ure bodo potekale po naslednjem protokolu:

  1. Dopoldanske pogovorne ure 

Razpored pogovornih ur pri posameznem učitelju se nahaja na povezavi: https://www.os-dobravlje.si/govorilne-ure/.

Starš se za dopoldanske pogovorne ure predhodno najavi preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju.  Učitelj potrdi prejem najave preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki bo vsebovalo tudi podatek v katerem prostoru bo potekal pogovor.

  1. Popoldanske pogovorne ure 

Popoldanske pogovorne ure bodo potekale predvidoma vsak drugi torek v mesecu od 17.00 do 18.00:

11. oktobra, 15. novembra, 13. decembra, 10. januarja, 14. februarja, 14. marca, 11. aprila in 9. maja.  

Starš se za popoldanske pogovorne ure predhodno najavi preko e-pošte ali pisnega sporočila, ki ga otrok/učenec izroči učitelju, vsaj en dan pred pogovorno uro. Učitelj bo vse najavljene starše razvrstil in jim določil ustrezen termin. Točno uro bo staršu posredoval preko e-pošte ali pisno.

Razpored prostorov in dostopov do prostorov, kjer bodo posamezni učitelji izvajali pogovorno uro, se nahaja na povezavi: Razpored prostorov za popoldanske pogovorne ure

Dostopnost