Skoči na glavno vsebino

Leto je naokoli in ponovno se bomo srečali na osrednji prireditvi v počastitev  dneva šole in dneva kulture. Vabilo, ki ste ga prejeli v teh dneh, vas vabi, da se nam pridružite na naši že deseti skupni prireditvi  UČENCI OSNOVNE ŠOLE DOBRAVLJE POJEJO IN IGRAJO.   Letošnja prireditev je ekološko obarvana. Za naslov prireditve, ki bi označil naša razmišljanja na to temo, smo izbrali naslov pesmi avtorja in izvajalca Mihe Kralja Zemlja kliče S O S.  Učenci nam bodo pokazali, kako doživljajo naravo v prozi, pesmi, sliki, igri, gibanju in dramskih prizorih.

 Prireditev bo v petek, 7. februarja 2020,  ob 18.00 v telovadnici naše šole v Dobravljah.

 Zato vas, spoštovani starši, naprošamo, da ta dan pripeljete vaše otroke na prireditev približno pol ure pred začetkom, ob 17.30, na matično šolo v Dobravlje, kjer jih bodo sprejeli njihovi učitelji in učiteljice. Po prireditvi pa vas prosimo, da prevzamete svoje otroke pri njihovih učiteljicah in učiteljih po naslednjem razporedu:

  • učence PŠ Črniče v jedilnici,
  • učence PŠ Skrilje in Vrtovin v avli MAT,
  • učence PŠ Vipavski Križ v avli SLJ ter
  • učence matične šole v telovadnici.

Do omenjenih prostorov vas bodo usmerjali napisi.

Ob tej priložnosti bo izšlo tudi šolsko glasilo ČAVEN, ki vam bo na voljo pred prireditvijo in po njej. Hvaležni vam bomo za vaše prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili šolskemu skladu.

Pripravila: Jožica Uršič,  pomočnica ravnateljice                                                                                  Mirjam Kalin, ravnateljica

 

Dostopnost