Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 18. 5. 2023, smo na Podružnični šoli Črniče izvedli prireditev Drevo smo. Učenci so se pod skrbnim vodstvom učiteljic in učiteljev veliko časa pripravljali na ta dogodek, pridno vadili, pisali pesmi in zgodbice ter likovno ustvarjali, za kar je bilo potrebno veliko ustvarjalnosti, usklajevanj in pozitivne naravnanosti. Sadovi našega dela se kažejo v čudoviti prireditvi, okrašeni dvorani, prispevkih v šolskem glasilu Čaven, animaciji 5.č razreda, ki je nastala v okviru medpredmetnega sodelovanja, ter še v marsičem.

Srčno sporočilo naših učencev se je zagotovo dotaknilo prav vsakega izmed nas ter nam z njihovo otroško vedrino in razigranostjo v naša srca posejalo semena ljubezni, prijateljstva, sodelovanja in strpnosti, semena za prijazen in lepši svet.

Kahlil Gibran je napisal, da so drevesa pesem, ki jo Zemlja piše nebu. Tudi včerajšnja prireditev naših učencev in vseh nas je bila zagotovo pesem in darilo srca za vse obiskovalce.

Dostopnost