Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 21. 4. 2022, smo se udeležili Šolskega ekipnega krosa. Tekmovanje se je odvijalo v Zbiljah ob Zbiljskem jezeru (bilten tekmovanja). Tekmovanja se je udeležilo preko 2000 osnovnošolcev. Našo šolo je zastopalo 43 učencev.  Šole se je točkovalo v posameznih kategorijah (5., 6., 7., 8. in 9. razred). Točkovalo se je  najboljši dosežek dveh učencev in  učenk. Hkrati pa je potekalo ekipno točkovanje šol, kjer se je upoštevalo osem najboljših uvrstitev šole v tekmovalnem delu. Točkovalo se je samo popolne ekipe.

Naši učenci so se v hudi konkurenci odlično odrezali in dosegli:

  • 5. razred 13. mesto
  • 6. razred 10. mesto
  • 7. razred 16. mesto
  • 8. razred 15. mesto
  • 9. razred 14. mesto

V skupni ekipni razvrstitvi je naša šola zasedla 24. mesto od 48-ih šol, ki so imele popolno ekipo.

Vse rezultate si lahko ogledate na tej povezavi.

Prihode posameznih tekmovalcev v cilj si lahko ogledate na tej povezavi.

Nekaj utrinkov iz tekmovanja si oglejte v galeriji.

Učencem čestitamo za vzorno obnašanje, prikazano pripadnost šoli in borbenost med tekom.

Dostopnost