Skoči na glavno vsebino

V torek, 19. 4. 2022,  smo z učenci 8. razredov izvedli atletsko tekmovanje. Učenci so se pomerili v različnih atletskih disciplinah: skok v višino, skok v daljino, suvanje krogle, met vorteksa, tek na 60m, tek na 300m in po želji še tek na 600m. Tekmovanje je bilo zanimivo, saj so se naši učenci preizkusili v vseh omenjenih disciplinah, pokazali kar nekaj izenačenih bojev in dosegli nekaj dobrih rezultatov. Najboljše bomo peljali na področno atletsko tekmovanje, ki bo v maju na stadionu v Novi Gorici.

Zmagovalke in zmagovalci po disciplinah:

Skok v višino:

 • Karin B. in Ela M.
 • Rok C.

Skok v daljino:

 • Karin B
 • Rok C.

Met vorteksa:

 • Karin B.
 • Maj K.

Suvanje krogle:

 • Jana B.
 • Rok C.

Tek na 60m:

 • Lina Š.
 • Rok C.

Tek na 300m:

 • Klara M.
 • Maks M.

Tek na 600m:

 • Maks M
Pohvala prav vsem učencem osmih razredov za prikazano borbenost in sodelovanje ter pomoč pri izvedbi športnega dne.
Dostopnost