Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu so bili tako učenci kot učenke zelo izenačeni pri doseganju odličnih rezultatov in tudi sodelovanju na mnogih tekmovanjih. Zato pokal za športnika kot tudi športnico šole prejmejo kar tri dekleta in dva fanta:

  1. Vita Mamić
  2. Brina Štolfa
  3. Veronika Furlan
  4. David Babnik 
  5. Miha Valič

Vsa leta so zastopali našo šolo na mnogih tekmovanjih. Tekmovali so na ekipnem in posamičnem atletskem tekmovanju, šolskem ekipnem krosu, pomagali na različnih tekmovanjih v igrah z žogo.

Največje uspehe pa so fantje dosegli v košarki, dekleta pa pri nogometu. Letos so se fantje uvrstili na finalno tekmovanje v košarki 3: 3 in dosegli 6. mesto v državi. Dekleta pa so se v nogometu uvrstila v polfinale državnega tekmovanja in za las ostala brez finala.

Vsem čestitamo za dosežene uspehe, predvsem pa za športno obnašanje na vseh tekmovanjih in jim še naprej želimo uspešno športno pot.

Dostopnost