Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 14.1.2019 je bilo na OŠ Dobravlje odigran prvi krog državnega tekmovanja – četrtfinalni turnir regij, kjer sodeluje 36 ekip. Na igrišču so se pomerile OŠ Vižmarje Brod, OŠ Davorina Jenka in OŠ Dobravlje. V napetih in izenačenih bojih je OŠ Dobravlje dosegla prvo mesto in se uvrstila v drugi krog državnega tekmovanja – polfinalni turnir regij, kjer sodeluje 24 ekip. Naše nasprotnike bo določil žreb.

Rezultati tekmovanja;

  • OŠ Dobravlje : OŠ Vižmarje Brod    51:49
  • OŠ Davorina Jenka : OŠ Vižmarje Brod    43:61
  • OŠ Dobravlje : OŠ Davorina Jenka    62:61

 

Končni vrstni red:

  1. OŠ Dobravlje
  2. OŠ Vižmarje Brod
  3. OŠ Davorina Jenka

 

Čestitke za uspeh!

Rezultate na državnem tekmovanju lahko spremljate na naslednji povezavi:

http://www.kzs.si/clanek/Projekti/Kosarkarski-supersolar/Rezultati/Starejsi-ucenci/cid/356

 

Dostopnost