Skoči na glavno vsebino

Spoštovani.

Ura je 15.00 – vse informacije s katerimi šola trenutno razpolaga glede zaprtja od ponedeljka, 16. 3. 2020, naprej in poteka pouka so še vedno zgolj iz medijev. Še vedno čakamo na uradna natančnejša navodila resornega ministrstva glede trajanja prepovedi in podrobnejših usmeritev glede izvedbe pouka na daljavo.

Na šoli pa se medtem intenzivno pripravljamo glede možnosti izvedbe pouka na daljavo in se pri tem ravnamo po usmeritvah, ki jih pristojni dajejo v medijih.  Vse pomembne informacije bomo pravočasno objavili na spletni strani šole, starše pa o pomembnih spremembah obveščali tudi preko elektronske pošte in sms sporočil (easistent).

Zavedamo se, da imate starši v tem trenutku številna vprašanja, vendar vas prosimo za razumevanje, saj določena usklajevanja (med drugim tudi glede varstva) šele potekajo na občinski ravni.

Lepo pozdravljeni,

Mirjam Kalin

 

 

 

 

 

Dostopnost