Skoči na glavno vsebino

V soboto, 17.05.2014 smo se Majskega teka v Ajdovščini udeležili tudi mi z učenci Zdravega življenjskega sloga iz OŠ Dobravlje ter vseh petih podružničnih šol. Učenci so se pomerili v različnih kategorijah glede na starost in spol. Tako so tekli od 300 m (najmlajši) pa do 2000 m (najstarejši). Vsi učenci so se super odrezali. Domov smo prinesli tudi tri medalje. V kategoriji “Deklice letnik 2005” je osvojila odlično 3.mesto Tinkara Stres (iz PŠ Skrilje), v kategoriji “Deklice letnik 2003” je osvojila odlično 2.mesto Lara Likar (iz OŠ Dobravlje), prav tako se je odlično odrezala Egzona Sopaj (iz OŠ Dobravlje) z 2.mestom v svoji kategoriji “Deklice letnik 2002”.

Po končanem teku pa so se učenci poveselili v otroškem parku Rado-živa, ki je ta dan odprl svoja vrata.


Dostopnost