Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Pred časom smo vam poslali obvestilo, da se projekt Zdrav življenjski slog uradno zaključi 30. novembra in da bo predvidoma decembra objavljen ponovni razpis, na katerega se bo šola prijavila. Nadaljevanje projekta bo na šolah, ki bodo na razpisu izbrane, steklo predvidoma v začetku marca.

Nastala situacija je imela za posledico številna usklajevanja na vseh ravneh, dokončnih odgovorov na številna vprašanja pa šole še nimamo. Na podlagi okrožnice ministrstva smo se na Osnovni šoli Dobravlje odločili, da bomo učencem omogočili nadaljevanje izvajanja projekta Zdrav življenjski slog v vmesnem obdobju od 1. 12. 2015 do pričetka izvajanja novega razpisa.

O morebitnih spremembah, ki bodo posledica spremenjenih pogojev na razpisu, vas bomo sproti obveščali. Do nadaljnjega pa se bodo ure izvajale po ustaljenem urniku.

Starše prosimo za razumevanje, saj so v tem trenutku naša prizadevanja usmerjena v to, da učencem omogočimo ure športne vadbe.

Dostopnost