V ponedeljek, 13. 6. 2022, je v Ajdovščini potekal pevski dogodek Zborovski bum, na katerem je nastopilo skoraj 300 pevcev z devetih šol vipavske in ajdovske občine. Sodeloval je tudi dobravski mladinski pevski zbor ter otroška zbora podružnic Vipavski Križ in Črniče. To je bil še zadnji od skupno šestdesetih Zborovskih bumov, ki so potekali v maju in juniju v večjih krajih po vsej Sloveniji.

Uživali smo v skupnem prepevanju in odličnem vzdušju, za kar gre zahvala predvsem zagnanim ter vztrajnim pevkam in pevcem pa tudi njihovim staršem, ki jih pri tej dejavnosti spodbujajo.

Ker nam je epidemija večji del leta narekovala pevske vaje v nekoliko okrnjeni obliki, smo še toliko bolj veseli, da nam je pevsko leto uspelo zaključiti s tako prijetnim dogodkom.

Vabljeni k ogledu fotografij in posnetka Zborovskega buma 2022.