Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Navodila za jutri, petek, 13. 3. 2020:

  • Šola  jutri, v petek, 13. 3. 2020, deluje, vendar so bila danes v medijih dana priporočila, da učenci, če je to možno, ostanejo doma.
  • Od ponedeljka, 16. 3. 2020, bo šola zaprta do preklica.
  • Za učence od 1. do 4. razreda bomo od ponedeljka, 16. 3. 2020, naprej organizirali varstvo samo na matični šoli v Dobravljah od 6.30 do 16.00.
  • Do varstva so upravičeni le zdravi otroci, pri katerih sta oba starša zaposlena v sledečih panogah: zdravstvu, energetiki, varnosti, komunali, oskrbi∗. Starše, ki so do varstva upravičeni, prosimo, da nam jutri najkasneje do 11.00 dopoldan sporočijo na tel. številko 05 365 10 10, ali bodo varstvo potrebovali ter navedejo ustrezne podatke.
  • Glede oblike pouka na daljavo in dostopa do navodil učiteljev, vas bomo pravočasno obvestili na spletni strani šole.
  • Starše pozivamo, da se dosledno držijo navodil NIJZ, na katera opozarjajo tudi mediji, ter odgovorno upoštevajo omejitve druženj ter higienske ukrepe. Le tako nam bo uspelo zajeziti širitev koronavirusa.
  • Vse aktualne informacije bomo objavljali na spletni strani.
  • ∗ popravek tolmačenja, kdo je upravičen do varstva objavljen v petek, 13. 3., dopoldan, potem ko smo prejeli dopolnjeno tolmačenje.

Lepo pozdravljeni.

Mirjam Kalin, ravnateljica

 

Dostopnost