Skoči na glavno vsebino

Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev, da se izobraževanje na daljavo nadaljuje in izvaja tudi v tednu od 11. 1. do vključno 18. 1. 2021.

V primeru sprememb vas bomo predhodno obvestili.

Na šoli spremljamo potek pouka in sodelovanje učencev. Zavedamo se vseh dilem in zagat s katerimi se dnevno srečujete starši in učenci. Na šoli si prizadevamo, da vam stojimo ob strani in skupaj z vami iščemo rešitve, ki so v naši moči. V tem trenutku nam najbolj pomaga, da ostanemo mirni, sodelovalni in da skupaj hrabrimo otroke, da vzdržijo to resno in zahtevno situacijo, ki bo upamo, kmalu mimo.

V naslednjem tednu bi ob normalnem poteku pouka potekale skupne pogovorne ure.  Starši, vabljeni, da se učiteljem prijavite preko e-pošte, ti pa vam bodo poslali povezavo za pogovor na daljavo in določili termin.

Prijazno pozdravljeni.

Mirjam Kalin, ravnateljica

Dostopnost