Skoči na glavno vsebino

Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada RS sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Učenci se izobražujejo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje. Šola tako nadaljuje z aktivnostmi, o katerih vas in učence obveščajo učitelji.

Povsem se zavedamo vseh okoliščin, ki jih v naša življenja prinašajo ukrepi in pouk na daljavo. Z veliko mero optimizma skušamo premagovati in odpravljati  vse zagate in ovire, ki se učencem in nam porajajo dnevno. Hvaležni smo vam za vašo potrpežljivost in sodelovanje, ki nam ga dnevno izkazujete.

Še enkrat vas obveščamo, da OŠ Dobravlje pripravlja kosila za tiste učence, ki so upravičeni do subvencioniranih kosil. V primeru, da želite prevzeti obrok, pokličite v naše tajništvo do 8.00 zjutraj za naslednji dan na številko 05 365 10 12.

Lepo vas pozdravljamo in želimo, da ostanete zdravi.

Mirjam Kalin, ravnateljica

Dostopnost