Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 25. 4. 2022,  smo z učenci 7. razredov izvedli atletsko tekmovanje. Učenci so se pomerili v različnih atletskih disciplinah: skok v višino, skok v daljino, met vorteksa, tek na 60m in tek na 300m. Tekmovanje je bilo zanimivo, saj so se naši učenci lahko preizkusili v različnih atletskih disciplinah. Na tekmovanju smo videli nekaj zelo izenačenih bojev, ki so prinesli nekaj zelo dobrih rezultatov.

Najboljše bomo peljali na področno atletsko tekmovanje, ki bo v maju na stadionu v Novi Gorici.

Zmagovalke in zmagovalci po disciplinah:

Skok v višino:

  • Lea K.
  • David B.

Skok v daljino:

  • Vita M.
  • Maks Š.

Met vorteksa:

  • Veronika F.
  • Maks Š.

Tek na 60m:

  • Vita M.
  • Luka I.

Tek na 300m:

  • Vita M.
  • Luka I.

Pohvala vsem učencem sedmih razredov za prikazano borbenost in sodelovanje ter pomoč pri izvedbi športnega dne.

Dostopnost