Skoči na glavno vsebino

V petek, 15. 4. 2022,  smo z učenci 9. razredov izvedli atletsko tekmovanje. Učenci so se pomerili v različnih atletskih disciplinah: skok v višino, skok v daljino, suvanje krogle, met vorteksa, tek na 60m, tek na 300m in tek na 600m. Tekmovanje je bilo zanimivo, saj so se naši učenci preizkusili v vseh omenjenih disciplinah in dosegli kar nekaj dobrih rezultatov. Najboljši bodo lahko tekmovali na področnem atletskem tekmovanju, ki bo v maju na stadionu v Novi Gorici.

Zmagovalke in zmagovalci po disciplinah:

Skok v višino:

 • Lana P.
 • Nik K.R.

Skok v daljino:

 • Lea K.
 • Aljaž K. in Nik K.R.

Met vorteksa:

 • Lea V.
 • Nejc P.

Suvanje krogle:

 • Lea k., Lara R., Lea V. in Anamarija M.
 • Vid Š.

Tek na 60m:

 • Lana P.
 • Aljaž K.

Tek na 300m:

 • Maša C.
 • Aljaž K.

Tek na 600m:

 • Maša C.
 • Aljaž K.

Pohvala učencem devetih razredov za prikazano borbenost in sodelovanje ter pomoč pri izvedbi športnega dne.

Dostopnost