Skoči na glavno vsebino

Datum: 28. 1. 2021

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2021/22 na Osnovni šoli Dobravlje potekal:

od torka, 2. 2. do četrtka, 4. 2. 2021

ter v torek, 9. 2. 2021.

Vpis bo potekal v učilnici matematike na matični šoli (zgornji zahodni vhod šole pod teniškim igriščem) po vnaprej določenem časovnem razporedu.

Vpisovali bomo otroke, rojene od 1. 1. do 31. 12. 2015.

K vpisu pridite le v primeru, da ste zdravi in nimate simptomov povezanih s COVID-19.

Pri izvedbi vpisa je potrebno upoštevati vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja COVID-19, zato Vas prosimo, da si na vhodu razkužite roke, da ves čas nosite masko in da vzdržujete varnostno razdaljo. Priporočamo, da se vpisa udeleži otrok z enim staršem. Običajno nam otroci ob vpisu kaj narišejo. Zaradi okoliščin Vas naprošamo, da Vaš otrok risbico ustvari že doma in nam jo prinese k vpisu (nariše lahko karkoli). Ker bomo za namene nadaljnjega obveščanja potrebovali tudi Vaš elektronski naslov, Vas prosimo, da nam ob vpisu posredujete ta podatek.

Če se vpisa ob terminu, o katerem ste bili osebno obveščeni, zaradi izjemnih okoliščin ne morete udeležiti, Vas prosimo, da se s svetovalno službo dogovorite za drugi termin (na telefon: 05 365 10 13 ali 051 381 600 ali po elektronski pošti: ana.kalin@guest.arnes.si).

Lep pozdrav.

Ravnateljica, Mirjam Kalin

Dostopnost