Učitelj-ica Razred/Predmet Pogovorne ure Prostor / učilnica
 Ana Čelik Čibej  5. a  sreda, 9.25-10.10 (po najavi)  5. a – pritličje
 Pavel Volk  5. b  sreda, 11.05 – 11.50  5. b – pritličje
 Tjaž Oven  6. a/ŠPO/ŠSP/ŠZZ/IŠP  četrtek, 9.25 – 10.10  KAB ŠPO – telovadnica
 Helena Brataševec  6. b/SLJ    MAT/SLJ3 – 2. nadstropje
 Danica Krapež  7. a/TJA  sreda, 10.15 – 11.00 TJA1 – 3. nadstropje
Polona Krkoč  7. b/ZGO  sreda, 8.20-9.05 (po najavi)  ZGO – 1. nadstropje
Polona Puc  8. a/SLJ   SLJ1 – 2. nadstropje
Martina Černigoj  8. b/MAT  sreda, 10.15 – 11.00 MAT2 – 1. nadstropje
Bogdan Bone  9. a/NAR/KEM/POK   KEM – 1. nadstropje
Damijana Čermelj  9. b/MAT/LOG  sreda, 9.25.- 10.10 MAT1 – 1. nadstropje
Irena Pelicon  ŠPO/SDP/LPL  petek, 8.20 – 9.05 KAB ŠPO – telovadnica
Tamara Šuligoj  BIO/NAR/GOS  torek, 9.25 – 10.10 BIO – 1. nadstropje
Ksenija Trebovc  SLJ  torek, 9.25-10.10 SLJ2 – 2. nadstropje
Katja Bone  TJA/IN   TJA2 – 3. nadstropje
Tina Skrt
TIT  ponedeljek, 8.20-9.05 (po najavi) GOS – 1. nadstropje
Sonja Makuc  LUM četrtek, 10.15-11.00 (po najavi)  LUM – 3. nadstropje
Franc Leben GUM  sreda, 8.20-9.05 (po najavi)  GUM – 3. nadstropje
Marija Kovač GEO/DKE po dogovoru  GEO – 1. nadstropje
Helena Ferjančič MAT/NRA torek, 10.15 – 11.00 (po najavi)
KAB RAČ – 1. nadstropje
Stanko Čufer FIZ/TIT/ERZ ponedeljek, 8.20 -9.05  FIZ – 2. nadstropje
Vanesa Gregorič IIT/N1I/ŠI  ponedeljek, 13.40 – 14.40  zbornica – pritličje
Dean Kovšca ŠPO/ŠZZ torek, 10.10 – 11.00 KAB ŠPO – telovadnica
Peter Valič MME po dogovoru  RAČ – 1. nadstropje

 

SKUPNE POGOVORNE URE

Na podružničnih šolah bodo praviloma drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00,

na matični šoli pa drugi torek v mesecu od 17.00 do 18.00.

 

Podružnične

šole

8. 10.

2018

12. 11.

2018

10. 12.

2018

7. 1. *

2019

11. 2.

2019

11. 3.

2019

8. 4.

2019

13. 5.

2019

Matična šola

9. 10.

2018

13. 11.

2018

11. 12.

2018

8. 1.

2019

12. 2.

2019

12. 3.

2019

9. 4.

2019

14. 5.

2019

*posebnosti zaradi koledarja