Skoči na glavno vsebino

Učenci OŠ Dobravlje so sodelovali na literarnem natečaju “Smej se!” v okviru preventivne akcije 40 dni brez alkohola v organizaciji Karitasa, Javne agencije za javnost prometa in Zavoda Med.Over.Net. Na natečaju je sicer sodelovalo 51 šol. Strokovna žirija je izmed 172  kot so zapisali  odličnih prispevkov našo učenko Laro Bole uvrstila v skupino treh najboljših.

Lara, ki se je 18. 5. skupaj s starši in mentorico udeležila tudi podelitve nagrade, je s svojim stripom presunila vse, ki s(m)o si ga ogledali. In kot je avtorica sama povedala, je bilo ravno to njeno vodilo: podati pomembno sporočilo o nepopravljivih posledicah alkohola brez besed.

Čestitke Lari in vsem ostalim zagnanim učencem OŠ Dobravlje, ki marljivo kot čebelice sodelujejo na natečajih. S tem krepijo svojo ustvarjalnost, z njo pa so v navdih tudi nam, odraslim. Tako je učenje vzajemno.

Larin izdelek si lahko ogledate s klikom na povezavo:

Lara Bole – ppt predstavitev, OŠ Dobravlje, 8. razred

Dostopnost