Skoči na glavno vsebino

Učenci in učenke: za vas smo pripravili naravoslovne dejavnosti za zadnji teden pouka v letošnjem letu.

Najdete jih v spletnih učilnicah naše šole.

Nahajajo se pod zavihkom:

Predmetna stopnja 6. – 9. razred,

Dnevi dejavnosti,

Naravoslovni dnevi,

sledi vpis z vašim osebnim računom

Tam poiščete dejavnost, ki je pripravljena za vaš razred.

Vsaka aktivnost vključuje opis dejavnosti, navodila za delo in delovni list, ki ga oddate v spletno učilnico. Datoteke si prenesite na računalnik in preglejte. Nato si organizirajte delo. Namenoma smo objavili dneve dejavnosti iz naravoslovja prej, zato da lahko sami izberete čas izvedbe, ki vam ustreza, ustrezne vremenske razmere za terensko delo in si lažje organizirate delo in druga opravila. Rok oddaje za objavljene dejavnosti je med 28. – 30. 12. Vendar skušajte opraviti terenski del naloge tako, da boste imeli po končanem delu več časa za praznike in ljudi, ki so vam najbližji.

Meritev pretoka v bližnjem potoku / studencu za 8. in 9. razred spada v tehnično / geografsko in naravoslovno področje in se šteje kot tehniški dan.

Za 9. razred še pripravljamo dejavnost iz področja ekologije z rokom oddaje med 15 – 20 januarjem.

Peter Valič

Dostopnost