Skoči na glavno vsebino

 

 

v času od 17. do 24. marca 2018 na Osnovni šoli Dobravlje poteka mednarodna izmenjava s prijateljsko šolo Vallekilde HØrve Friskole iz Danske. Obiskalo nas je 18 učencev, ki jih spremljata učitelja Clark in Marianne. Oba učitelja Slovenijo spoznavata že več let prav preko izmenjave med šolama in sta nad našo šolo in državo navdušena. Nedeljo so danski učenci preživeli skupaj s slovenskimi vrstniki in njihovimi družinami na izletih, kjer so spoznavali naše znamenitosti. Danes zjutraj smo jim dobrodošlico izrekli  vsi učenci in učitelji na krajši prireditvi, ki je potekala v telovadnici. Naši učenci so najprej predstavili svoje danske prijatelje, nato pa so nam danski učenci predstavili svojo državo in njihove posebnosti.

Našim danskim gostom želimo, da bi pri nas preživeli nepozaben teden in se bi še večkrat vrnili v Slovenijo.

Dostopnost