charles-chaplinV tednu od 19. do 23. 10. 2015 bo letos že drugič zapovrstjo potekal teden filma za osnovne šole, ki  ga organizirajo šole v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev Ajdovščina in podporo Občine Ajdovščina. Posebnost tega projekta je, da tokrat sodeluje tudi Slovenska kinoteka. Vsi učenci Osnovne šole Dobravlje si bodo v ponedeljek, 19. 10. 2015, ogledali film Charlieja Chaplina Cirkus. Za učence je ogled filma brezplačen, starši delno krijejo stroške prevoza.

ko-sem-bil-mrtev

Teden filma se bo zaključil v petek, 23. 10. 2015 ob 20.00, s projekcijo komedije za odrasle Ko sem bil mrtev, ki je delo znamenitega režiserja Ernsta Lubitscha. Vstop je prost za vse obiskovalce. Več o tem, zakaj ravno ta film prihaja v Ajdovščino, si lahko preberete v Ajdovskih novicah.

Kinoteka na obisku v avli naše šole:

chaplin0 chaplin1 chaplin2