Skoči na glavno vsebino

Ekipa oš Dobravlje in Ana Čufer so državni prvaki v teku na smučeh!

 

 m-a_img_1465

m-a_img_1474 m-a_img_1476 m-a_img_1482

 V soboto, 5. marca je na Pokljuki potekalo državno prvenstvo osnovnih šol v teku na smučeh in biatlonu. Pod vodstvom Stanka Čuferja so našo šolo na tekmovanju zastopale naslednje učenke: Ana Čufer, Kaja Bratina, Nina Črnigoj ter učenci: Primož Vipotnik, Nejc Vetrih, Tilen Kravos in Luka Štor.
Ana Čufer je med nekategoriziranimi tekmovalkami dosegla prvo mesto in postala državna prvakinja v tej kategoriji. Uspeh je dopolnila še ekipa v sestavi deklet in fantov in ravno tako osvojila naslov državnih prvakov v ekipnem delu tekmovanja.

Čestitke vsem tekmovalcem za vložen trud in uspehe pri  zastopanju naše šole!

 img_1428

Dean Kovšca

Dostopnost