Skoči na glavno vsebino

Ta in naslednji teden (od 6. do 17. novembra) bo potekalo tekmovanje iz računalniškega mišljenja ACM Bober. Na matični šoli lahko tekmuje vsak od 6. – 9. razreda brez predhodne prijave. Za tekmovanje se lahko zglasite v računalniški učilnici 6. uro od srede do petka pri učiteljici Heleni Ferjančič ali vse dni 7. uro pri učitelju Petru Valiču. Učenci od 2. do 5. razreda boste tekmovali pri pouku računalništva ali po dogovoru z učiteljicami.

Vabljeni.

Naloge bodo prijetno zanimive in znosno težke. Predhodnih priprav praviloma ne potrebujete. Vseeno pa si lahko privoščite vpogled in reševanje nalog iz prejšnjih let. Naloge so zbrane na naslovu https://tekmovanja.acm.si/?q=bober/naloge-re%C5%A1itve

Vso srečo, mnogo korajže in precizne misli vam želita

Helena in Peter

Dostopnost