Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2023/24 na Osnovni šoli Dobravlje potekal v ponedeljek, 13. 2., sredo, 15. 2. ter v četrtek, 16. 2. 2023. Potekal bo na matični osnovni šoli po vnaprej določenem časovnem razporedu.

Vpisovali bomo otroke, rojene od 1. 1. do 31. 12. 2017.

Običajno nam otroci ob vpisu kaj narišejo. Prosimo vas, da vaš otrok ustvari risbico že doma in nam jo prinese k vpisu (nariše lahko karkoli). Ker bomo za namene nadaljnjega obveščanja potrebovali tudi Vaš elektronski naslov, Vas prosimo, da nam ob vpisu posredujete ta podatek.

Če se vpisa ob terminu, o katerem ste bili osebno obveščeni, zaradi izjemnih okoliščin ne morete udeležiti, Vas prosimo, da se s svetovalno službo dogovorite za drugi termin (na telefon: 05 365 10 13 ali po elektronski pošti: ana.kalin@guest.arnes.si ali izabel.hrescak@os-dobravlje.si ).

Lep pozdrav.

Ravnateljica

Mirjam Kalin

Dostopnost