Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni. Pripravili smo vam anketo glede učenja na daljavo, saj je ta oblika pouka v Sloveniji (ne le na naši šoli) prvič na tako zahtevnem preizkusu in prvič v takem obsegu. V treh tednih se vam zagotovo utrnila kakšna možnost izboljšave in spremembe. Menim, da je anketa sestavljena tako, da bo omogočila prav slednje: spremembe in izboljšave pouka na daljavo. Te pa so brez vaše udeležbe nemogoče. V anketo je povabljen tudi 5. razred, računamo pa predvsem na odziv učencev od 6 – 9. razreda. Ankete najdete v spletni učilnici slovenskega jezika. Razlog? – je ena najbolj obiskanih.

Anketa po izračunu traja 10 min. Menimo, da jo bo večina končala v manj kot 15 minutah.

Hvala.

Ekipa učiteljev OŠ Dobravlje

 foto p.v.: vijolice pod Ravnami

Stik z naravo: smo v fazi aktivacije najboljše možne učilnice. V fazi, ko lahko stopimo korak bliže koreninam, izvoru, bistvu. Raste nova vsebina, nov rod in upam boljši pogled na naravo, Vipavsko in soljudi.

Dostopnost