Skoči na glavno vsebino

V torek so naši gostje z Danske z devetošolci obiskali Ajdovščino. Po učni poti ob Hublju so šli do izvira, se podali na Školj, ki nudi krasen razgled na Vipavsko, nakar so se vrnili k družinam gostiteljicam.

Sreda je bila pestra, saj so obiskali prestolnico, Bled in Škocjanske jame. Četrtek je spet pripadal Vipavski in sicer orientaciji v Vipavskem Križu. Če vsem tem aktivnostim dodamo še kakšen popoldanski izlet, ki so ga družine gostiteljice organizirale v lastni režiji, potem so bili dnevi res kratki.

Ampak to je mogoče samo pri nas: na tako majhnem koščku Sveta, toliko pestrega, lepega in odličnega …, to je Slovenija.

Danes popoldne je bil poslovilni večer. Fotografije so še v aparatu. Ju3 je slovo; do pomladi, ko naši devetošolci vrnejo danskim kolegom obisk.

P. V. & co

Dostopnost