Skoči na glavno vsebino

     CIMG0148

V Kočevju je 29. januarja potekalo področno šolsko tekmovanje v dvoranskem lokostrelstvu, kjer so OŠ Dobravlje zastopali štirje učenci, vsi s poružnične šole Skrilje: Uršula Makovec, iz 4. razreda, Katarina Makovec in Andrej Slokar iz 3. razreda in Doroteja Makovec iz 1. razreda. Dosegli so naslednje uvrstitve:

IMGP4366 CIMG0107   CIMG0061

Deklice 4 – 6. razred:

Uršula Makovec: 4. mesto

Dečki 1. – 3.  razred:

Andrej Slokar: 1. mesto (kar 252 krogov od možnih 300!)

Deklice 1. – 3. razred:

Katarina Makovec:  1. mesto (214 krogov)

Ekipa mlajših v sestavi Andrej Slokar, Katarina Makovec in Doroteja Makovec je zasedla odlično tretje mesto.

Po tako uspešnem področnem tekmovanju se mladi lokostrelci že pripravljajo na državno prvenstvo, ki bo 4. marca, ravno tako v Kočevju. Vsi štirje pridno trenirajo pri Budanjskih lokostrelcih in lahko se jim pridružite.  

Dostopnost