Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 22. 5. 2017, smo se z učenci, ki so devet let sodelovali pri bralni znački, udeležili osrednje zaključne prireditve za zlate bralce v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani.
Letos se nas je zbralo več kot 1000 najboljših bralcev z območij Ajdovščine, Celja, Domžal, Kopra, Kranja, Krškega, Ljubljane, Maribora, Medvod, Nove Gorice, Pirana in Zagorja ob Savi, že drugič pa so se prireditve udeležili tudi najboljši zlati bralci slovenskih šol v Italiji.

Program je vodil Boštjan Gorenc Pižama, ki se je pogovarjal s pisateljem dr. Sašom Dolencem in ilustratorjem Igorjem Šinkovcem, avtorjema letošnje knjižne nagrade Od genov do zvezd, z glasbo in literaturo pa je program dopolnjeval raper Trkaj.

32 zlatim bralcem OŠ Dobravlje čestitamo za devetletno zvestobo knjigi in jim želimo, da bo knjiga zvesta sopotnica na njihovi nadaljnji poti.

mentorice BZ

 

Dostopnost