Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

V prilogi objavljamo pismo ministra za zdravje Janeza Poklukarja in ministrice za izobraževanje prof. dr. Simone Kustec, v katerem starše pozivata k pravočasnemu cepljenju tako sebe kot otrok starih nad 12 let, z namenom omogočiti čim bolj normalno novo šolsko leto,

Pismo smo na šolo prejeli kot del okrožnice Ministrstva za izobraževanje znanost in šport s prošnjo, da ga posredujemo staršem. Veseli bomo, če ga sprejmete dobronamerno, pretehtate vaše okoliščine ter odločite v vaše in skupno dobro.

V želji, da se naše šolsko leto prične čim bolj podobno okoliščinam izpred leta 2020, vas prijazno pozdravljamo in se veselimo našega skorajšnjega snidenja.

PISMO MINISTRICE PROF. DR. KUSTEC IN MINISTRA POKLUKARJA STARŠEM

OKROŽNICA MIZŠ

Mirjam Kalin, ravnateljica

Dostopnost