Skoči na glavno vsebino

V sredo, 18. 12. 2019, je bilo v Vipavi in v Dobravljah odigrano področno tekmovanje v košarki za starejše dečke. Sodelovalo je šest šol iz celotne goriške regije (OŠ Frana Erjavca, OŠ Milojke Štrukelj, OŠ Idrija, OŠ Tolmin, OŠ Draga Bajca in OŠ Dobravlje. Tekmovanje je potekalo v dveh skupinah. V Vipavi je zmagala OŠ Milojke Štrukelj, v Dobravljah pa OŠ Dobravlje. Finalna tekma se je odigrala na naši šoli.  OŠ Dobravlje je zasedla drugo mesto in se uvrstila v prvi krog državnega tekmovanja v košarki – v četrtfinalni turnir regij, kjer sodeluje 36 ekip iz celotne Slovenije. Naša šola se bo pomerila s prvo uvrščenim iz obalne regije in drugo uvrščenim iz gorenjske regije.

Končni vrstni red:

  1. OŠ Milojka Štrukelj
  2. OŠ Dobravlje
  3. OŠ Vipava
  4. OŠ Idrija
  5. – 6. OŠ Frana Erjavca in OŠ Tolmin

 

Rezultate tekem si lahko ogledate tukaj.

 

Več slik.

Čestitke fantom za uspeh.

Dostopnost