Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 21.1.2019, smo v telovadnici OŠ Dobravlje odigrali področno tekmovanje v nogometu za starejše deklice. Sodelovalo je pet ekip: OŠ Col, OŠ Spodnja Idrija, OŠ Renče, OŠ Milojka Štrukelj in OŠ Dobravlje. Na nadaljnje tekmovanje je vodilo samo prvo mesto.   Po napetih in izenačenih bojih so slavile učenke OŠ Dobravlje in se uvrstile na polfinalno državno tekmovanje, kjer sodeluje 16 šol.

 

Rezultati tekem:

1. Dobravlje : Milojka Štrukelj 2 : 1
2. Spodnja Idrija : Col 3 : 1
3. Milojka Štrukelj : Renče 1 : 0
4.  Dobravlje : Col 0 : 0
5. Spodnja Idrija : Renče 5 : 0
6. Milojka Štrukelj : Col 1 : 0
7. Dobravlje : Spodnja Idrija 1 : 0
8. Col : Renče 1 : 2
9. Milojka Štrukelj : Spodnja Idrija 3 : 0
10. Dobravlje : Renče 1 : 0

 

Končni vrstni red:

1. OŠ Dobravlje
2. OŠ Milojka Štrukelj
3. OŠ Spodnja Idrija
4. OŠ Renče
5. OŠ Col

 

Čestitke za uspeh!

Dostopnost