Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 14. 3. 2024, je bil v telovadnici OŠ Jožeta Krajca v Rakeku odigrano polfinalno tekmovanje zahodne Slovenije v košarki 3×3 za osnovne šole. Udeležilo se ga je 22 moških in 5 ženskih ekip iz obalne, notranjske in goriške regije.

Turnirja se je udeležila tudi naša šola. Sodelovali smo z dvema ekipama fantov  (Dobravlje 1 – David B., Filip P. in Miha V.; Dobravlje 2 – Samuel M., Jurij F., Žiga L. in Vid C.).

Naša prva ekipa je osvojila 5. mesto. Žal, jo je v četrtfinalu izločila ekipa, ki je bila na koncu diskvalificirana. Tako da, smo bili na tekmovanju oškodovani boljše uvrstve. Sedaj čakamo na odločitev KZS ali bomo lahko sodelovali na finalnem turnirju. Druga ekipa je osvojila 9. mesto.

Rezultate tekmovanja si lahko ogledate tukaj.

Čestitke našim fantom za dobro in borbeno igro.

Dostopnost