Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu Acm poskusno organizira tekmovanja v programiranju z delčki. Učenci, ki obiskujete neobvezni izbirni predmet ali interesno dejavnost računalništvo, ste s tem tekmovanjem že seznanjeni in se nanj pripravljate z reševanjem izzivov, ki jih ponuja Pišek in njegovi prijatelji. Tekmovanje je namenjeno učencem od 4. do 9. razreda in dijakom srednjih šol.

Ker je 2. poskusno tekmovanje zaradi korona virusa bilo odpovedano, so se odločili za tekmovanje na daljavo, ki se bo začelo 24. aprila in trajalo do 8. maja 2020. Osnovnošolci lahko izbirate med štirimi kategorijami (vsaka triada dve).

Več si o tekmovanju preberete na njihovi spletni strani https://tekmovanja.acm.si/?q=pisek

Prijava na tekmovanje ni potrebna, bi pa vseeno prosila, če mi sporočite na moj e-naslov helena.ferjancic@os-dobravlje.si, da ste se tekmovanje udeležili zaradi evidence tekmovalcev. Vesela bom vsakega mnenja o tekmovanju in samih nalogah, ki jih zastavlja Pišek.

 

Dostopnost