Pod mentorstvom učiteljice Ksenije Trebovc že več let na naši šoli deluje ekipa šolskega radia. Letos le-to sestavljajo: Hana Stopar, Barbara Bone, Meta Čuk, Veronika Durn, Tina Ipavec, Marisa Kukanja, Katarina Novak, Anja Volk ter urednica Monika Marc. Za tonsko izvedbo skrbi Matic Soban.

solski-radio-ekipa-2012-13-m

Na začetku šolskega leta je vsakemu članu dodeljena naloga oziroma določeno področje, za katerega je odgovoren celo leto. Poročamo dobesedno o vsem. Tako učence seznanjamo o novicah iz šolskih klopi, skrivnostih šolskih hodnikov, horoskopu itd.
Vsak mesec mora vsak član ekipe čim več poizvedeti na svojem področju ter napisati zanimive prispevke za oddajo. Te mentorica vsak mesec pregleda na našem sestanku.
Enkrat mesečno, ob petkih, pa se med razredno uro oglasimo v živo ter poročamo o najrazličnejših dogodkih, uspehih in novostih, ki se dogajajo na naši šoli. Oddaja traja približno pol ure.
Vse članice to opravljamo z velikim veseljem in zagnanostjo.
Uživajte še naprej v naših oddajah!

Monika M.