Skoči na glavno vsebino

Poteka vsako sredo 7. šolsko uro v računalniški učilnici. Začeli smo 15. septembra 2012. Namenjen je učencem 5. in 6. razreda. Seveda toleriramo tudi izjeme (prisotnost starejših). Račinalniški krožek je namenjen pridobivanju znjanja uporabe računalnika (preproste predstavitve, obdelava fotografij z odprtokodno programsko opremo) in učenju računalništva in računalniškega razmišljanja. Tudi letos se bomo pripravili na tekmovanje iz računalniškega razmišljanja BOBER. Vse, ki računate, da bomo pri računalniškem krožku predvsem igrali računalniške igrice, se motite. Na tem področju je dovolj drugih zanimivih tem in izzivov. Upamo, da bomo kmalu lahko poročali kaj smo že naredili in kakšen izdelek tudi objavili na spletni strani.

Mladi računalničarji, vabljeni k sodelovanju in novim kreacijam.

Mentor: Peter Valič

Dostopnost