Pozdravljeni!

Z današnjim dnem smo stopili v teden vseslovenske akcije, v okviru Simbioze giba, kjer bomo izvajali brezplačno vadbo za vse generacije. Prijavili smo se tudi z OŠ Dobravlje.

Program je sledeč:
• Sreda (16.10.2019): vadba otroci-starši-stari starši: 17h-18h: dvorana KS Gojače-Malovše
• Četrtek (17.10.2019): vadba otroci-starši-stari starši: 17h-18h: športna dvorana Skrilje
• Petek (18.10.2019): pilates: 17.30h-18.30h: športna dvorana Črniče
• Sobota (19.10.2019): Pohod na Sveti Pavel: 10.15h-13h; izhodišče: lovska koča v Gojačah

Vljudno vabljeni vsi, ki bi radi svoj prosti čas aktivno preživeli, v dobri družbi in z dobro voljo, ter tako pozitivno vplivali na svoje zdravje.
Vadbe so namenjene učencem, njihovim staršem in sorodnikom, učiteljem in vsem zaposlenim na šoli ter ostalim ljubiteljem gibanja.

Vse zainteresirane prosim, da se mi javijo in potrdijo svojo udeležbo na e-naslov jana.usaj@os-dobravlje.si, saj je pri določenih vadbah omejeno število udeležencev in sama kapaciteta dvoran.
Želim vam lep teden, poln gibalnih užitkov.

Lep pozdrav, Jana Ušaj