Skoči na glavno vsebino

V torek, 26. 4. 2022,  smo z učenci 6. razredov izvedli atletsko tekmovanje. Učenci so se pomerili v različnih atletskih disciplinah: skok v višino, skok v daljino, met vorteksa, tek na 30m in tek na 300m. Tekmovanje je bilo zanimivo, saj so se naši učenci lahko preizkusili v različnih atletskih disciplinah. Na tekmovanju smo videli nekaj zelo izenačenih bojev.

Najboljše bomo peljali na področno atletsko tekmovanje, ki bo v maju na stadionu v Novi Gorici.

Zmagovalke in zmagovalci po disciplinah:

Skok v višino:

  • Maša J.
  • Aljaž R.

Skok v daljino:

  • Maša J.
  • Aljaž R.

Met vorteksa:

  • Ula B.
  • Izak Š. K.

Tek na 30m:

  • Maša J.
  • Aljaž R.

Tek na 300m:

  • Maša J.
  • Aljaž R.

Več slik si lahko ogledate v galeriji.

Pohvala vsem učencem šestih razredov za prikazano borbenost na in sodelovanje na športnem dnevu.

Dostopnost