Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

vabimo Vas na predavanje za starše otrok od 1. do 9. razreda, ki bo v četrtek, 12. 11. 2020, ob 17.30, preko videokonference. Povezavo do predavanja vam bomo poslali v naslednjem tednu.

Predavala nam bo Sara Isakovič, najuspešnejša slovenska plavalka, dobitnica srebrne olimpijske kolajne na olimpijskih igrah v Pekingu leta 2008. Poleg športa je svoje poslanstvo našla v raziskovanju delovanja možganov. Po končani diplomi na univerzi Berkeley in magisteriju v San Diegu se je začela ukvarjati s psihologijo optimalnega nastopanja.

Predavanje bo osredotočeno na vsebine pozitivne psihologije, krepitev pozitivnih zmožnosti in moči posameznika. Kot nekdanja vrhunska športnica se zaveda, kako pomemben je um, ne samo v športu, temveč tudi v vsakdanjem življenju.

Verjamemo, da nas bo predavanje obogatilo in napolnilo s pozitivno energijo.

Uspešni športniki so nam lahko zagotovo zgled uspešnega soočanja s stresom in doseganja življenjskih ciljev.

Pripravila: Izabel Hreščak, svetovalna delavka

Dostopnost